aplikacje do pobierania gier

Aplikacje do pobierania gier

Aplikacje do pobierania gier ułatwiają życie każdego gracza. Umożliwiają szybkie przeglądanie oraz pobieranie wybranych gier. Dzięki temu może łatwo i bezproblemowo grać w swoje ulubione gry. Jest to szczególnie ważne w przypadku gier pobieranych na smartphony. Jakie są najbardziej popularne aplikacje?

Sklep Google Play (Market)

To aplikacja, która jest niezbędna dla każdego posiadacza telefonu lub tableta z Adroidem. Jest domyślnie wgrywana przez producenta tych urządzeń i jest właściwie niezbędna do jego sprawnego użytkowania. Co ważne, nie jest to wyłącznie aplikacja do pobierania gier. Przy jej pomocy można właściwie ściągnąć wszystko, co tylko jest dostępne.W wielu przypadkach aplikacja ta może być niezbędna do tego, by pobrać jakąkolwiek inną aplikację do pobierania gier. Na pewno zastanawiasz się, dlaczego w ogóle miałbyś pobierać inną aplikację do pobierania gier, skoro Google Play Market całkiem dobrze się sprawdza. Przyczyną mogą być ceny poszczególnych gier oraz to, że w niektórych przypadkach konieczne będzie też zaakceptowanie wyświetlania reklam.

QooApp

To aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi gier o azjatyckich korzeniach. W QooApp dostępne są wszystkie cuda, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Gry te są niedostępne m.in. w Google Play Market z przeróżnych względów takich jak nieodpowiednie treści. Gry te mogą też okazać się zawirusowane. Warto, więc przed pobraniem przeczytać opinię.

Aptoide

Ta aplikacja do pobierania gier umożliwia pobieranie ich bez rejestracji. Na plus można zaznaczyć, że gry można pobierać nie zwracając uwagi na funkcje regionalne. Ograniczenia tutaj nie mają znaczenia. Minusem jest jednak słabsze bezpieczeństwo oraz mniejszy wybór programów. W aplikacji nie można pobrać wielu płatnych gier od znanych i lubianych twórców.

Liliana Moździerz

Jestem Lilka. Pasjonatka smartfonów i dumna mama trzyipółletniego Antosia.

View all posts by Liliana Moździerz →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *