jak ustawić tapetę na telefon

Jak ustawić tapetę na telefon?

W dowolny sposób możemy dostosować swój telefon przy pomocy tapety, tła oraz ekranu wygaszacza. Jest to zdecydowane plus telefonów na androidzie, ponieważ mogą być one dowolnie dostosowywane przez użytkowników. Nie ma potrzeby stosowania ciągle tej samej tapety oraz zdjęcia w tle, które już dawno nas znudziło. Nowoczesne smartfony pozwalają na zupełnie nową jakość w porównaniu do starych telefonów.

Bateria

Najwięcej baterii schodzi podczas włączonego wyświetlacza, dlatego świetnym rozwiązaniem wydaje się być wygaszacz ekranu. Czasami włącza się on automatycznie w sytuacji kiedy podłączymy telefon do ładowarki. Oczywiście wygaszacz ekranu możemy ustawić dowolny z wielu dostępnych możliwości. Co ciekawe system android oferuje także wygaszacz ekranu, który jest wbudowany. Dzięki temu możemy zmienić nasz telefon w dowolny sposób. Wiele osób zadaje sobie pytanie jak ustawić tapetę na telefon.

Wybór tapety

Pytanie tylko z pozoru wydaje się proste, jednak w rzeczywistości jest trochę skomplikowane. Musimy wejść w ustawienia i wybrać sekcję “tapety i motywy”. W zależności od tego jaki model telefonu posiadamy będziemy mieli do wyboru różne rodzaje tapet. Do wyboru są tapety darmowe oraz płatne, ale świetnym rozwiązaniem jest także ustawienie swojego zdjęcia z galerii jako tapetę. Nie wszystkie tapety, które są zainstalowane w telefonie muszą nam odpowiadać, dlatego dobrym sposobem jest stworzenie swojej własnej tapety. Możemy to zrobić przy pomocy programu komputerowego do grafiki.

Zmiana tapety

Tapetę oczywiście w każdej chwili możemy zmienić. Nie ma więc ryzyka, że wybierzemy tapetę, która nie przypadnie nam do gustu i będziemy musieli z niej korzystać. Na internecie także jest dostępnych wiele tapet, które możemy pobrać na swój dysk komputera lub telefonu. Wybierając tapetę pamiętajmy o tym, że najlepiej na nasze samopoczucie działają jasne barwy oraz obrazy, które pozwalają nam przypomnieć szczęśliwe dla nas chwile z przeszłości.

Liliana Moździerz

Jestem Lilka. Pasjonatka smartfonów i dumna mama trzyipółletniego Antosia.

View all posts by Liliana Moździerz →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *