etui na telefon dla przyjaciółki

Etui na telefon dla przyjaciółek

Jest wiele sposobów na wyrażenie swojej przyjaźni i miłości. Czasem chce się wykrzyczeć całemu światu, że kocha się albo lubi właśnie tę osobę. Dobrze, kiedy jest coś, co może zaświadczyć o tej relacji i być pokazane wszystkim wokół.

Przyjaźń między kobietami

Tak jak obrączka na placu jest wyraźnym sygnałem, że dana osoba jest już zajęta, że posiada męża lub żonę, tak można też znaleźć inne sposoby na zamanifestowanie swojej przyjaźni. Etui na telefon dla przyjaciół to dwa oddzielne etui, jedne dla jednej przyjaciółki, drugie – dla drugiej. Zazwyczaj takie etui przedstawia wzór, który po zetknięciu ze sobą, tworzy spójny obraz. Może być to na przykład napis z przesłaniem. Best friends albo Friendship forever. Można oczywiście stwierdzić, że prawdziwa przyjaźń zupełnie nie potrzebuje takich gestów i manifestacji, że najważniejsze jest to co jest w środku. Wydaje się jednak, że takie gesty i produkty są bardzo miłe dla oka i pomagają umocnić relację pomiędzy przyjaciółkami. Damska przyjaźń jest trudna i wymagająca. Nieraz pojawiają się rozmaite trudne chwile, nieporozumienia, podniesiony głos. Ale prawdziwe przyjaciółki zawsze do siebie wrócą, będą pielęgnować relację, która ich łączy i będą starały się naprawić to co zostało zepsute.

Wybór etui dla manifestacji przyjaźni

Wybierając etui do swojego telefonu zdecydowanie warto postawić nie tylko na walory estetyczne i wybrać pasujący do swojego gustu wzór, ale warto też przyjrzeć się jakości tego etui. W końcu ma ono chronić telefon, który nierzadko sporo kosztował. Sprzęt taki warty kilkaset złotych, a nieraz i kilka tysięcy złotych musi być odpowiednio chroniony. Oprócz zamknięcia telefonu w etui warto oczywiście odpowiednio się o niego troszczyć i eliminować sytuacje ryzykowne, które mogą spowodować jego uszkodzenie. Przyjaciółki mogą manifestować swoją przyjaźń za pomocą wspólnego etui na przykład w szkole albo w miejscu pracy. Z pewnością nieraz będzie budziło to zainteresowanie otoczenia i ludzie będą pytać o to niezwykłe etui będące też wyrazem przyjaźni i jedności. Niektóre przyjaciółki noszą takie bransoletki i wisiorki, a niektóre idą z duchem czasu i wybierają etui na telefon dla przyjaciółek.

Liliana Moździerz

Jestem Lilka. Pasjonatka smartfonów i dumna mama trzyipółletniego Antosia.

View all posts by Liliana Moździerz →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *